Medya'da Biz

Anasayfa / Medya'da Biz

DFA ve DİREM FİKİR ATÖLYESİ’NİN KALİTESİ TESCİLLENDİ!

Kurumsal firmalara yönetim danışmanlığı ile eğitim hizmet veren  DİREM Fikir Atölyesi-DFA Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti., ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgelerini aldı.

 

DFA Eğitim ve Danışmanlık, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Kalite belgesini alarak, şeffaf bir yönetim anlayışı ile şirketin belirlediği hedeflere ulaşması için iç ve dış paydaşların memnuniyet düzeylerini tam anlamıyla yerine getirmiş oldu.

Daha net açılımı ile müşterilerine uluslararası standartlarda hizmet verme azmini ortaya koyan, yapılan işin; müşteri memnuniyeti, ulaşılabilirlik, iş akışı, süreç yönetimi, kalite, veri yönetimi ve  raporlama  gibi birçok açıdan  şartları azami oranda iş modeline yerleştirdiğini  belgelendirmiş oldu. 

 

Şirketlere satış ve iletişim konularında  geleneksel eğitim anlayışından uzak oyunlaştırılmış ve interaktif metotlar uygulayarak sorunlarını hızlıca fark etme ve çözüm bulma konusunda iş ortaklığı sağlayan ve her geçen gün eğitimlerinin başarısı  ile ses getiren DFA Eğitim ve Danışmanlığın kurucusu Didem Tınarlıoğlu ise konuyla ilgili şunları söyledi; “Günümüzde satış ve hizmet sektörünün yeni para birimi sürekliliği olan müşteri memnuniyeti. Biz yola çıktığımız günden bu yana müşterinin algısını ve memnuniyetini en üst seviyede tutmadaki misyonumuzu ISO 9001 ve ISO 10002 ile belgelendirmeyi düşündük.Çünkü bu misyonumuzu sadece çözüm ortaklarımız ve müşterilerimiz biliyordu.Artık tescillenmiş oldu.Bu  belgeler aynı zamanda  bundan sonraki vizyonumuzun da Kalite Yönetimi ve Müşteri Memnuniyeti “ odaklı olmaya devam edeceğimize dair bir taahhüt niteliği taşıyor.

Bu sayede bundan sonra da, eğitim ve danışmanlık dünyasında daha da dinamik,  daha da hızlı ve daha da güvenilir olma konularında iddiamıza devam edeceğiz.